התקשרו אלינו לקביעת פגישה ללא התחייבות או השאירו פרטים:

תודה רבה! ניצור איתך קשר בהקדם

הפטר

סיום הליכי פשיטת הרגל - כי מגיע לך הזדמנות שניה

בקצהו של הליך פשיטת רגל ארוך ומייגע, נמצאת נקודת אור שכל פושט רגל מייחל להגיע אליה – צו הפטר. מושג משפטי זה מסמל יותר מכל את היום שבו מוחלים לאדם על יתרת חובותיו, הוא משתחרר מהעול של הליך פשיטת הרגל ויכול לצאת לדרך חדשה ונקיה מחובות וכאבי ראש.

אנו מבינים את מערכת הלחצים בה הנך שרוי, עמוק בתוך תהליך פשיטת הרגל ואינך יודע/ת כיצד לצאת ממנו.  הערכת מצב נכונה ע"י איש מקצוע מנוסה מיומן ובחירת דרך פעולה התואמת את מצבך ויכולתך, תוביל אותך לקבלת צו הפטר ופתיחת דף חדש בחייך.

קבלת צו ההפטר הינו השלב האחרון והסופי של הליך פשיטת רגל. משמעותו של צו הפטר, שניתן על ידי בית המשפט, הוא פטירה סופית של החייב מכל החובות העומדים כנגדו. 

לאחר שעברת את כל התהליך המייגע של פשיטת הרגל הגיע, כעת, הזמן לסיים אותו על ידי הגשת בקשה להפטר.

אז מהי הדרך הנכונה לקבלת צו ההפטר המיוחל?  האם כדאי לך לעבור את התהליך לבד או להעזר באנשי מקצוע?

צו הפטר, המביא את הליך פשיטת הרגל אל סיומו, יינתן רק לאחר שבית המשפט משתכנע כי המאמצים להחזר חובותיך  כלפי נושים מוצו כמידת האפשר ובעיקרו הוא מנקה אותך מכל טענת חוב או טענה משפטית כלפיך ומאפשר לך התחלה כלכלית חדשה בחייך.

כמו כן, צו ההפטר יסיר כל מגבלה שחלה עליך במסגרת הליכי פשיטת הרגל, כמו למשל פתיחת חשבון בנק, הקלות מול רשויות וביטול צו עיכוב יציאה מהארץ.

צו הפטר מהווה למעשה את סיומם של הליכי פשיטת הרגל והוא משאת נפשם של החייבים. צו זה ניתן לפושט רגל כאשר הוכח בפני בית המשפט שהוא שילם לנושיו כל שביכולתו ואין עוד טעם לנהל כנגדו הליכי פשיטת רגל. למעשה, ההפטר קובע כי חובותיו של החייב נמחקים ועימם ההגבלות שהוטלו על החייב בגינם.

אנו כאן כדי להציע לך שלא לפעול לבד לקבלת צו ההפטר אלא להסתייע באנשי מקצוע מנוסים המכירים את כל התהליכים ואשר יכולים להיות ההבדל בין קבלת צו ההפטר או לא. לפיכך על כל חייב לבחון היטב את מצבו האישי ולהתייעץ עם מומחים בתחום פשיטת הרגל, טרם הפנייה להליך קבלת צו ההפטר.

לנו יש את הנסיון והמומחיות בהליכי פשיטת רגל ואנחנו עוזרים לחייבים בכל הארץ לקבל את צו ההפטר.

מטרתנו היא שכל חייב יקבל צו הפטר, הפוטר אותו מכל חובות העבר ובכך יוכל לצאת לחיים חדשים ולשקם את חייו.

פנה אלינו לפגישת יעוץ בלתי מחייבת וללא תשלום, על-מנת לבדוק את סיכוייך לקבלת צו הפטר - 072-2332244