התקשרו אלינו לקביעת פגישה ללא התחייבות או השאירו פרטים:

תודה רבה! ניצור איתך קשר בהקדם

הסדר נושים

ישנם מקרים שאנשים נקלעים לחובות לנושים שונים בהיקפים כל כך גדולים שאין ביכולתם להחזיר את החובות ולא נראה כי יצליחו להחזיר גם בעתיד.

במצב שבו חייבים נמצאים במצב בו אין באפשרותם לשלם את חובם לנושים השונים הוא יאלץ להתמודד עם מערכת ההוצאה לפועל שמטרתה היחידה היא  לגבות את החוב עבור הנושים והחייב יעמוד בפני שוקת שבורה.

אחת האפשרויות העומדות לחייב בהתמודדות שלו אל מול הנושים, היא להגיע איתם להסדר חוב אם על ידי פריסה ארוכה של החוב לכלל הנושים  ואם על ידי הפחתת סכום החוב לו יסכימו הנושים.

הליך הסדר נושים יחסוך לחייב את ההתמודדות מול מערכת ההוצאה לפועל והליכי הגביה נגדו או לחילופין יחסוך ממנו להגיש בקשה להליך פשיטת רגל על מורכבותו.

חשוב לזכור כי מרבית הנושים הנוכחים לדעת כי החייב שקוע בחובות גדולים וקיים סיכוי שלא יראו את כספם בחזרה, יעדיפו לוותר על חלק מהחוב החוב ובלבד שיראו חלק ממנו.

נושים שיעמידו את החייב במצב של חוסר ברירה, מרבית הסיכויים שלא יראו את כספם ולכן מוטב להם להיות מציאותיים ולמחול על חלק מהחוב ובכך יתנו לחייב אופק להתרומם ומוטיבציה להגיע איתם להסדר ולשלם להם את סכום ההסדר.

יתרון נוסף, לנושים, הוא שהסדר נושים הינו הליך קצר וכך יראו את הסכום שיסכימו לו הרבה יותר מהר.

חייב הפונה להליך של הסדר נושים חייב להגיע להסדר זה עם כלל הנושים אחרת לא יפתור את בעיית החוב שלו.

אין ספק שבמציאות שאין לחייב אפשרות לשלם את כל חובותיו, יפיקו הן החייב והן הנושים תועלת רבה בהסכמה, משותפת, להסדר נושים.

יצויין כי הסדר נושים הינו הליך הדורש התמודדות אל מול הנושים ומוטב לחייב להיעזר בעורך דין, מומחה בתחום, שילווה אותו בהליך הסדר הנושים וישיג עבורו את ההסדר הנכון והמתאים לו.